Eğitimler

≈ Su altının sizi rahatlatıcı, huzur verici, macera dolu dünyası ile tanışmaya hazır olun ≈

Hayran kalacaksınız.

 

Hayal edin, bir astronot gibi yer çekiminden etkilenmediğinizi, uzayda farklı bir gezegende bir araştırma yaptığınızı ve olağan dışı türleri araştırdığınızı. Tüplü dalış bu hayali gerçeğe dönüştürebilir, oldukça kolaydır ve başlamak için yalnızca 3-4 günlük  bir eğitim süresi gerektirir, tek yapmanız gereken eğitim alarak sertifikalı bir dalıcı olmak.

Dalıştaki amacınız, su altında yaşayan inanılmaz güzellikteki canlıları keşfetmek, onları korumak ve sadece sizler gibi düşünen maceracı insanlarla tanışmak olsun. Su altında nefes almayı öğrendiğiniz andan itibaren, dünyanın yüzde yetmişine erişebilirsiniz, denizler, okyanuslar, göller ve hatta nehirler, tüm ihtişamıyla sizleri bekliyor olur.

 

 

 

Öncelikle teorik bilgileri, hangi dalış ekipmanlarını nasıl ve ne için kullanacağınızı, dalışta uymanız gereken bazı kuralların neden ve niçin uygulandığını, su altında iletişimi ve dalışla ilgili tüm temel prosedürleri öğreneceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İkinci adım olan pratik kısmında ise yavaş yavaş sığ suda su altı ve su üstü becerilerinizi geliştireceksiniz. Güvenli, konforlu ve mükemmel dalışlar yapabilmeniz için, size ekipmanınızı doğru şekilde takmayı, sökmeyi, doğru şekilde taşımayı ve kullanmayı öğreteceğiz, hepsi bu kadar.

 

 

ve su altının gizemli dünyasına hoş geldiniz, iyi eğlenceler dileriz.