Kurumsal Dalış Eğitimlerimiz

Hayatta mutlaka yapılması gereken şeylerden biridir tüplü dalış.

Bir daha düşünün, bizlerle tüplü dalışı bir kez deneyin ve hayatınızın en büyük macerasına atılın. Aydınlanma mı arıyorsunuz? Gözlerinizi ve zihninizi açın, tüplü dalış sizi, şimdiye kadar gitmediğiniz yerlere, şehrin gürültüsünden ve yorgunluğundan uzak, dünyanın başka bir yüzüne, buz dağının görünmeyen yanına götürecek.

Aileniz de sizinle görsün dünyanın diğer tarafını ve sizler su altı ile tanışıp, dalışa âşık olduğunuzda, birlikte yapmaktan hoşlandığınız bir etkinliği başlatmış olun. Hayatınızda bir değişiklik yapın ve zamanı boşa harcamadan bu yaz bize katılın. Sizlere, dünyanın diğer tarafına açılan kapıdan, Hoş geldiniz demek istiyoruz.

“ Tüplü dalış, takım olarak hareket edilmesini gerektiren, yüksek oranda mutluluk ve huzuru aynı zamanda heyecanı ve macerayı da yaşatabilen, türüne ender rastlanan tutkulu bir aktivitedir.”

Çalışanlarınıza mükemmel bir motivasyon sunarsanız, onlar size daha iyisini sunacaklardır.

Su altında bambaşka bir hayat var, görmek istersiniz diye düşünüyoruz ve Turkish Divers ekibi olarak, dilerseniz Bahçeşehir’de bulunan okulumuzda, dilerseniz çalışma ortamınızda ücretsiz teorik dalış eğitimi sunuyoruz.

Gezmeye, görmeye, öğrenmeye, maceraya, eğlenceye, keşfetmeye, özetle güzel olan her şeye! Var mısınız?

Sevgiler

Koray ÖZCEVIZ

PADI Specialty

Scuba Diver Instructor

www.turkishdivers.com

0212 669 4 669

0505 472 68 63